تشریفات مجالس باغ تالار شمیران

تشریفات مجالس عروسی، مراسم عقد، جشن نامزدی و … در باغ تالار شمیران

باغ تالار شمیران

باغ تالار شمیران

تالار باغ شمیران با قدمتی بیش از نیم‌قرن از در منطقه خوش آب‌وهوای ازگل در شمال تهران واقع‌شده (منطقه ۱).

مساحت باغ با پارکینگ اختصاصی حدود ۶۰۰۰ مترمربع است که در فصل تابستان پذیرای ۸۰۰ میهمان در فضای باغ و در زمستان با دو سالن شیک و سنتی پذیرای ۳۰۰ نفر مهمان است. مجهز به آشپزخانه تمام صنعتی و بهداشتی به ظرفیت ۲۰۰۰ نفر. سر آشپزهای حرفه ای، طراحان با ذوق و پرسنل مجرب.

محوطه پارکینگ باغ تالار

محوطه پارکینگ باغ تالار

محوطه باغ پارکینگ با ظرفیت ۴۰ ماشین و خارج از باغ محوطه ای بزرگ برای پارک سایر ماشین‌ها وجود دارد.

ورودی با راهرویی از شمشادهای آرایش‌شده، فرش قرمز و ستون‌های سنگی گل‌آرایی شده تزئین شده است. در انتهای باغ فضای دنجی به شکل سنتی تعبیه‌شده که با آش و چای و … از مهمان‌ها پذیرایی می‌شود. تالار باغ سبز شمیران DJ و خواننده اختصاصی دارد که امکان اجرای آهنگ‌های هماهنگ شده شما را نیز دارند.

محوطه داخل باغ تالار

محوطه داخل باغ تالار

صندلی‌ها با روکش و شال تزئین شده. امکان انتخاب رنگ و صندلیهای شیواری و مبله چرمی نیز وجود دارد.

روی میزها با گل و شمعدان تزئین شده. شام به‌صورت سلف‌سرویس و دیس پرس است. شف‌های غذا دارای گرم‌کننده بوده و غذاها کاملاً گرم سرو می‌شوند. میز شام کنار استخر آب و همراه با صدای فواره‌ها چیده شده است. همراه با گل‌آرایی، شمع آرایی، چایخانه سنتی با غذاهای ایرانی و فرنگی و پارکینگ اختصاصی.

محوطه ورودی باغ تالار

محوطه ورودی باغ تالار

میهمانان با ورود به محوطه ورودی مسحورکننده باغ محیطی رؤیایی و به‌یادماندنی را تجربه خواهند نمود. با بهترین سرآشپزها برای طبخ غذا با چند منوی مختلف مطابق با بودجه و سلیقه شما میزبان شما و مهمانان عزیزتان هستیم. انواع غذاهای ایرانی و فرنگی، سالاد، دسر، میوه‌های فصل و …

ویژگیهای باغ تالار شمیران

ویژگیهای باغ تالار شمیران

از ویژگی‌های باغ سبز شمیران می‌توان به کیفیت غذا، سرو غذا کنار استخر، چایخانه سنتی، ریسه فضای سبز و محوطه، گل‌آرایی ویژه سالن‌ها و ماشین عروس، ورود ماشین عروس داخل محوطه، تنوع غذا، تنوع سفره عقد، آتش‌بازی، نورپردازی، شمع آرایی، DJ مخصوص تالار و … اشاره کرد.

تجربه و تخصص پرسنل تالار

تجربه و تخصص پرسنل تالار

طراحان مجرب و باسابقه گروه تشریفات باغ سبز شمیران آماده ارائه خدمات حرفه‌ای سفره عقد با جدیدترین طراحی، گل‌آرایی، شمع آرایی، میوه‌آرایی و هرگونه طراحی باسلیقه شما می‌باشند. تمام تلاش ما ایجاد به‌یادماندنی‌ترین شب برای شما و میهمانان است.